نخستین جشنواره پژوهشی علامه شعرانی(ره) برگزار می‌شود
66 بازدید
موضوع: سایر
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاری فارس
تاریخ نشر : Jan 8 2014 12:00AM
تعداد شرکت کننده : 0

نخستین جشنواره پژوهشی علامه شعرانی(ره) ویژه طلاب و روحانیون استان تهران با هدف شناسایی، جذب، حمایت و تکریم از فرهیختگان، اساتید و طلاب پژوهشگر برگزار می‌شود.

حسین زحمتکش دبیر جشنواره پژوهشی علامه شعرانی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، ابراز داشت: جشنواره پژوهشی علامه شعرانی(ره) ویژه مقالات طلاب و روحانیون بالای 31 سال استان تهران بوده و در سال جاری برای نخستین بار همزمان با چهارمین جشنواره علامه حلی استان تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی، جذب، حمایت و تکریم از فرهیختگان، اساتید و طلاب پژوهشگر استان تهران است، افزود: این جشنواره در چهار سطح حوزوی برگزار می‌شود که پژوهشگران حوزوی استان تهران می‌توانند آثار مکتوب خود را منحصراً در قالب مقالات پژوهشی تا تاریخ 22 بهمن ماه جاری به دبیرخانه علامه شعرانی(ره) ارسال کنند.

زحمتکش با بیان اینکه مقالات ارسالی در سه مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، بیان داشت: اسامی برگزیدگان همزمان با همایش جشنواره علامه حلی(ره) معرفی می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند در زمینه‌های مختلف مانند علوم قرآنی، علوم حدیث، کلام اسلامی و مطالعات تطبیقی، اخلاق و تربیت اسلامی و مطالعات تطبیقی، فلسفه و منطق و مطالعات تطبیقی، اصول فقه و دانش‌های زبانی و تفسیری و ... شرکت کنند.

به گزارش فارس، علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت‌نام و ارسال اثر می‌توانند با شماره 77488900 داخلی 405 (دبیرخانه جشنواره علمی پژوهشی علامه شعرانی) تماس حاصل یا به سایت pajoohesh.howzehtehran.com مراجعه کنند.